Hakkımızda

Alonso Mimarlık; kapsamlı tasarım, mimarlık ve danışmanlık hizmetleri vermek amacı ile İstanbul başta olmak üzere türkiye ve dünyanın her yerinde faaliyet göstermektedir. Özellikle İtalya Milano’daki ortaklarımızla birlikteliğimizin yanında tüm dünyadaki partnerlerimizle irtibatımız bizi diğerlerinden ayıran en büyük özelliktir.  Teknolojinin imkan sağladığı son yapı elemanı örneklerinin kullanıldığı nitelikli uygulama projelerinde, dayanıklılığın ve uzun süreli kullanımın ön planda tutulduğu malzemelerin kullanımına özen gösteriyoruz.

Diğer yandan, mekânsal bütünlüğü sağlayan mekâna özel obje tasarımları ile de farklı dokunuşlarını ortaya koyarız.

 

Konsept tasarımdan uygulama projelerine, inşaat sürecinden proje yönetimine, projeyi oluşturmak ve belediye ayaklarını takip etmek gibi sunduğu hizmetlerindeki farklı algısı, eğilimleri özgün biçimde yorumlayan vizyonu, pozitif bakış açısı ve enerjisi ile Alonso hayal edilen  mimari projeleri sizler için yaşanılır ve uygulanır hale dönüştürür. Referans değerleri kuvvetli olan Alonso, yapısal anlamda tam bir sanatçı ruhuyla hareket eder. Geleneksel motiflerle modern çizgileri en iyi şekilde harmanlamayı başaran Alonso, müşterilerinden her zaman tam not almaktadır. Fikirden başlayarak projeyi geliştirmeye ve gerçekleşmeye kadar bütün adımları sizin hayaliniz olana ulaşmak için çaba sarfeder. Uluslar arası partner ofisler ile tasarım, proje danışmanlık ve uygulamasını oluşturur ve dünyanın her tarafında proje yapma kabiliyetine sahip bir ofistir. Rekabete inanır ve rekabetin yaratıcılığı geliştirdiğini savunur. Ele aldığı sorumlulukların bilincinde olarak zamanı iyi kullanır, tüm süreci planlar ve yönetir. Eskiz aşamasından uygulama aşamasına kadar olan süreçte geri beslemeleri doğru ve yerinde zamanlar.

 

Analizle başlarız. İstekleriniz ve düşündüklerimiz arasında Hayal kurarız.ortaya çıkan tasarımları sunarız. Uygulama projeleri ve detaylarını konuşur ve projeye başlarız. Projelerimizi detayları ile birlikte proje alanında kontrol ederiz. Danışmanlık hizmetini sağlarız ve anahtar teslim olarak projeyi düşündüğünüzden daha fazlası ile teslim ederiz.

 

Bırakın Hayalinizi biz tasarlayalım …